Javascript je pravděpodobně v prohlížeči vypnutý.

Pro plnou funkčnost těchto stránek je třeba zapnout podoporu Javascriptu v prohlížeči. Klikněte zde pro zporazení instrukcí jak zapnout javascript..

Každý chceme vypadat a cítit se dobře, jak uvnitř našeho těla, tak i na venek. Staří Číňané měli i na toto lék a to pomocí akupunktury miniaturními jehličkami, kterými velmi efektivně odstraňovali vrásky na obličeji. Vzhledem k tomu, že se Čínská medicína na vše dívá komplexně, i zde při odstraňování vrásek, hledá při léčbě převážně „kořen“ neboli příčinu vzniku vrásek. Neřeší pouze lokálně jednotlivé vrásky na našem obličeji.

Při terapii tedy dochází nejen k lokálnímu ošetření vrásek na obličeji pomocí již zmíněných miniaturních jehliček, ale zároveň i k celotělové akupunktuře, kterou ladíme vnitřek těla tak, aby byl efekt dlouhodobý.

Terapie probíhá jednou týdně po dobu alespoň šesti týdnů. Během terapie se neřeší jenom vrásky samotné, ale díky systémové akupunktuře, úpravou jídelníčku či užíváním bylinných směsí se řeší i příčina vzniku těchto vrásek.